Oferta

Transport krajowy

FIRMA USŁUGI TRANSPORTOWE DARIUSZ BŁASZKIEWICZ istnieje na rynku od 2006 roku. Od roku 2016 rozpoczęła również działalność spedycyjną. Od tej chwili rozwija się bardzo dynamicznie, systematycznie powiększając swój tabor samochodowy. Rozwój firmy poparty jest również efektywną pracą i dużym zaangażowaniem wykwalifikowanych pracowników. Znajdują oni dla naszych klientów najkorzystniejsze rozwiązania: doradzają Państwu, planują optymalne trasy, załatwiają wszystkie formalności i przygotowują wymagane dokumenty.
Firma USŁUGI TRANSPORTOWE DARIUSZ BŁASZKIEWICZ zapewnia swoim klientom niezawodny, wysokiej jakości serwis transportowo-spedycyjny spełniający wysokiej jakości standardy. Współpraca z wieloma czołowymi i znaczącymi firmami polskimi poparta jest wysoką jakością świadczonych dla nich usług.

Działalność Naszej firmy obejmuje przede wszystkim transport krajowy drogowy. Posiadamy do dyspozycji samochody o ładowności 24 ton firanki. Do Państwa dyspozycji w firmie USŁUGI TRANSPORTOWE DARIUSZ BŁASZKIEWICZ mamy wykwalifikowany zespół pracowników, który gotowy jest świadczyć usługi o najwyższym standardzie.
Wszystkie samochody wyposażone sa w system nawigacji satelitarnej GPS. Zatrudnieni kierowcy z długoletnim stażem pracy w firmie USŁUGI TRANSPORTOWE DARIUSZ BŁASZKIEWICZ dają gwarancję zaufania i prefesjonalizmu. Zapewniamy zatem szybkie i terminowe dostawy towarów, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo i wysoką jakość wykonywanych usług.
Dbając o zadowolenie klientów dążymy do utrzymania taboru na najwyższym poziomie. Wszystkie nasze ciężarówki mają normy spalania od Euro4 do Euro 6. Stale kontrolujemy również stan techniczny floty. Zatrudniamy profesjonalnych mechaników i własne zaplecze techniczne. W skład naszego taboru wchodzą naczepy typu Firanki

Powierzone nam towary obejmujemy najwyższym staraniem, dlatego wszystkie ładunki przewożone przez firmę USŁUGI TRANSPORTOWE DARIUSZ BŁASZKIEWICZ ubezpieczone są w ramach umowy OCP w ruchu krajowym do wysokości sumy gwarancyjnej 200 000 EUR

Jesteśmy w stanie przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę usług transportowych i dostosować ją do Państwa potrzeb.